środa, 22 lipca 2015

Praca wizażystki - moja pasjaWitajcie,

dzisiaj kilka słów o sobie, o makijażach, które wykonuje i specyfice mojej pracy. Jak już wspominałam szkoliłam się w Biar Beauty Grup w Katowicach. Myślę, że u jednych z lepszych makijażystów w Polsce. Z tego powodu byłam i jestem bardzo szczęśliwa. Mam nadzieję, że wiedzę, którą zdobyłam będę umiała wykorzystać w 100 % w mojej pracy.
W swojej ofercie mam makijaż: naturalny, dzienny, francuski, wieczorowy, ślubny, smoky, wodoodporny, odmładzający, fotograficzny (sesja kolorowa i czarno-biała), beaty, mężczyzn.
Myślę, że jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie. 

Do wykonania makijaży używam kosmetyków takich marek jak:. Kryolan, M.A.C., Nyx, The Balm, Revlon, Inglot, Sephora, Dr Irena Eris, Glazel, Maxfactor, Loreal, MeMeMe, Ardelll.  


Praca, którą wykonuję to moja pasja ale również ogromne wyzwanie. Każda z moich klientek jest inna i każda wymaga indywidualnego podejścia. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to, że muszę nieustannie się rozwijać, aby sprostać zdaniom, które mam przed sobą. 


Każdy makijaż, a szczególnie ślubny wymaga najpierw próby. Jest to bardzo ważne dla makijażystki jak i dla klientki. Z mojej strony dokładam wszelkich starań, aby doradzić w doborze rodzaju makijażu oraz koloru kosmetyków kolorowych itp. Zawsze przeprowadzam analizę kolorystyczną klientki podczas, której ma ona możliwość poznania lepiej swojego typu urody i pasujących do niej kolorów.


Warto podkreślić, że praca wizażystki to nie tylko wykonywanie makijaży indywidualnym klientkom. To również praca na sesji zdjęciowej, w teatrze przy charakteryzacji, na planie filmowym, w telewizji itp. Możliwości jest wiele trzeba tylko mieć plan na swój rozwój.

Dla mnie osobiście, obok pracy z indywidualnym klientem, pasjonująca jest również praca na sesjach zdjęciowych. Już najbliższym czasie planuje taką sesję i tutaj ważna informacja, poszukuję modelek :-), dane kontaktowe na moim blogu.


Mam nadzieję, że was nie zanudziłam. W razie pytań służę pomocą na blogu lub na stronie fanpage'a  https://www.facebook.com/pages/Magda-Make-Up/961891397188467


P.S. wizytówki już są, projekt zrealizowany :-)


Pozdrawiam,

MagdaMakeUpBrak komentarzy:

Prześlij komentarz